Araç Kamerası Ürün Görseli

Araçta Yaşananları Kayıt Altına Almak Nedir?

Araçta Yaşananları Kayıt Altına Almak

                Nedir?

Türkiye trafik yönünden oldukça fazla sorun yaşamaktadır. Özellikle nüfusu kalabalık olan büyükşehirlerde gün içerisinde birçok trafik kazası meydana gelir. Birçok kişi kaza anlarında kusuru başkasında arasa da artık araçlara takılabilen araç kamerası ürünü ile bu durum da ortadan kalkacaktır. Gerek araba içini gerekse de arabanın gidiş güzergahını en iyi şekilde kaydetmeye yarayan bu ürün sayesinde trafik anında yaşanan her an kayıt altına alınabilmektedir. HD video kaydetme özelliği ile insanların araç içerisinde en çok tercih ettiği ürünlerden birisi olmaktadır.

Nasıl Kullanılır?

Aracın ön camına en iyi şekilde yerleştirilen araç kamerası ürünü sayesinde trafiğin akışı ve yaşananlar en iyi şekilde kayıt altına alınır. 32 gb’lık hafızası ile oldukça fazla süreli bir kayıt imkanı sağlayan bu ürün, mikrofon özelliği de taşımaktadır. Harekete duyarlı olan kamerası sayesinde trafikte yaşanan birçok şeyi en ince ayrıntısına kadar kaydedebilir.

İçeriği Nedir?

Gece görüşü de bulunan ve trafikte yaşanan durumları an be an kaydeden araç kamerası ürünü, günümüzde birçok kişinin tercih ettiği gerekli bir ürün konumundadır. Paketin içerisinde bulunan 2.5 TFT LCD ekranlı DVR araç içi kamera, SB kablosu, Cam tutucu ve ayak, kullanım kılavuzu ile gerekli olan şeylerin teminatı sağlanmaktadır. Araç içine yerleştirilen bu ürün sayesinde trafikte yaşananlar en iyi şekilde kaydedilir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )